İçeriğe geç

Neden Limak Thermal Boutique Hotel ?

Limak Thermal Boutique Hotel Yalova Termal

Limak Thermal Boutique Hotel” Yalova’ nın termal ilçesinde zamanında Atatürk’ ün de sık kullandığı Türkiye’ nin en iyi termal ve butik oteli. 

Otelin birbirinden güzel 48 odası var. Tüm odalarına dünya birinciliği, “suları faydalı en iyi kaplıca” ödülü olan termal su veriliyor. Odalarda lüx ve konfor üst düzeyde. Nostaljik telefonlarına bayılacaksınız.

Tamamen doğa manzaları kapalı termal havuz ve kapalı havuzdan kolayca orman içerisindeki açık termal havuza kolayca geçebiliyorsunuz. Kapalı termal havuz 39 derece, açık havuz 28-30 derece müthiş keyifli.

Tesis 48 oda olmasına rağmen size tam 70 kişi hizmet ediyor. 

Tesis teknolojiyi de mükemmel kullanıyor. Rezervasyonuzu ister otelin web sayfasından online olarak veya telefonla direk yapabiliyorsunuz. Telefondan rezervasyonuzu yaptıktan hemen sonra otel size rezervasyonuzun tüm detaylarını da içeren bir mail gönderiyor ve birkaç tıkla ödemenizi güvenli olarak gerçekleştirebiliyor, ilave talepleriniz varsa kolayca otele iletebiliyorsunuz.

Personelin hepsi güler yüzlü.

Kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfe. Otel butik olduğu için kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. 

Servis kusursuz. Cumartesi akşamları canlı müzik sunuluyor. Fasıl ve türk sanat müziği. 

İstanbul‘ dan ulaşım çok kolay 1 saatte otele ulaşabiliyorsunuz. Otele giderken Yalova Termal arasındaki çınarlı yol size cennet kapısından içeri giriyorsunuz hissi uyandırıyor. Peyzaj Atatürk zamanında pandeli usta tarafından yapılmış.

Bursa, kocaeli ve sakarya dan da ulaşım çok kolay.

Doğa, tarih, sağlık, lüx ve huzuru doyasıya hissetmek için en doğru adres Limak Thermal Boutique Hotel.